Biuro Podróży GOSIA TOUR Małgorzata Robak
Brzesko, ul. Chopina 6, woj. małopolskie
tel.: (14) 68 61 947, fax.: (14) 68 61 948
e-mail: biuro@gosiatour.pl, www.gosiatour.pl

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY KLIENCI!

Z niezmierną przyjemnością pragnę poinformować Państwa o otwarciu koncesjonowanego biura podróży GOSIA TOUR w Brzesku. To pierwsze tak wszechstronne i dostosowane do potrzeb klienta biuro w mieście. Nasze biuro zostało wpisane do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Małopolskiego pod numerem Z/12/2009 oraz spełnia wszelkie wymogi ustawy o turystyce, posiada ubezpieczenie OC nr M161536 w Signal Iduna Towarzystwo Ubezpieczeń SA.

Już od progu wita Klientów nietuzinkowy wystrój i niepowtarzalny charakter biura, klimat wnętrza podkreślają piękne i liczne pamiątki przez lata przywożone z różnych zakątków świata. W powietrzu unosi się zapach kawy, przy znakomitym expresso klienci zapoznają się z wszechstronną ofertą przedstawianą przez wykwalifikowany i doświadczony zespół ludzi. Nasza „Pachnąca Szafa” zauroczy Państwa i pozwoli się delektować się aromatami oraz zapachami z całego świata.

Państwa urlop rozpoczyna się już w naszym biurze podróży. Ludzie są największym kapitałem naszej firmy, świadczą o jakości wykonywanych usług i przede wszystkim dzięki nim osiągnęliśmy wysoki poziom obsługi klienta. Stale inwestujemy w ich wykształcenie i doświadczenie, organizując szkolenia oraz wyjazdy informacyjne. Nasza kadra to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem i długoletnią praktyką turystyczną. To oni w głównej mierze decydują o sile, pomyślności i rozwoju firmy. Od początku do końca dokładamy wszelkich starań, by służyć Państwu fachową opieką i rzetelną poradą od chwili, gdy zdecydują się Państwo na zapoznanie się z ofertą naszego biura, aż do czasu, gdy zadowoleni i wypoczęci wrócą Państwo ze swojego urlopu.

Firma specjalizuje się w sprzedaży biletów lotniczych, autokarowych i promowych. Prowadzimy rezerwację miejsc hotelowych i samochodów. Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń turystycznych. Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi touroperatorami, którzy gwarantują naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo i najwyższy komfort.

Nasza oferta skierowana jest do rodzin, dzieci i młodzieży, klientów biznesowych, firm, szkół, parafii, zakładów pracy, pojedynczych klientów, zorganizowanych grup oraz dla osób pragnących aktywnie wypocząć. Pragniemy, aby naszą największą reklamą nie był spot reklamowy czy billboard, ale zadowolony klient, który powierzył nam organizację swego urlopu i w przyszłości zareklamuje nas swym znajomym. Stąd nasza dbałość o szczegóły, konkurencyjne ceny i najlepszy serwis. Zawsze staramy się znaleźć najkorzystniejszą cenowo i jakościowo ofertę.

Posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania internetowe umożliwiające szybką obsługę klienta. Na naszej stronie internetowej można porównać szeroki wachlarz codziennie aktualizowanych ofert. Umożliwiamy wygodne i szybkie zamówienie wakacji on-line 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

Dajemy ogromny wybór spośród szerokiego wachlarza dostępnych działalności naszej firmy „GOSIA TOUR”! Znajdziemy najlepszą ofertę, w każdym kierunku świata, dając Wam pełną informację o organizatorze!

Dziękujemy za pochwały oraz uwagi i sugestie pozwalające nam cały czas rozwijać oferty, produkty tak, aby spełniały Państwa oczekiwania.

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom życzymy wielu niezapomnianych wrażeń.

Jesteście Państwo naszym ZAUFANYM KLIENTEM.

Serdecznie zapraszam.

mgr Małgorzata Robak